Фігурка декоративна Lefard Джип 42х21 см 784-075_VER

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка декоративна Lefard Джип 42х21 см 784-075
розмір 42Х21Х19 см
матеріал — метал
Декоративна фігурка Lefard “Джип” 42×21 см — це ефектний елемент декору, який додає простору характеру, динаміки та оригінальності. Реалістичне виконання та деталізація роблять цю фігурку яскравим акцентом у будь-якому інтер’єрі.
Модель у вигляді позашляховика чудово підійде для кабінету, вітальні, офісу або чоловічого простору. Вона підкреслює індивідуальність власника та додає інтер’єру нотку стилю й брутальної естетики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Матеріал | Метал |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 1 255 ₴

