Ківш із кришкою Vinzer 50070 Moderno 1,5л 16см з кришкою TX_8066

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сотейник виготовлений з сучасної високоякісної сталі FERRINOX 18/10. Формула 18/10 свідчить про вміст 18% нікелю і 10% хрому. Сталь не містить штучних компонентів, стійка до деформації і дії агресивних речовин. Зручний носик для зливу води зробить приготування їжі простим і зручним. Дно виготовлене за технологією Impact Bonding, тришарове, капсульне, добре утримує тепло. На внутрішній стінці нанесена мірна шкала. Комбінована кришка з термостійкого скла і силікону. Містить отвір для випускання пари, а також отвори різного розміру, розташовані по обидва боки обідка кришки, для зливу води. Ручки виконані з високоякісної нержавіючої сталі FERRINOX 18/10 з силіконовими вставками. Кріплення ручок до стінок виконане точковим паянням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinzer |
| Кришка | скло |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 см |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип посуду | Ківш кухонний |
| Товщина дна | 5.3 мм |
| Товщина стінки | 0.8 мм |
- Ціна: 1 960 ₴





