Склянка Троянда 16,5 см, 200 мл, 19180-002 скло VER

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склянка Троянда 16,5 см, 200 мл, 19180-002 скло Висота – 16,5 см, діаметр – 8,5 см. Об'єм 200 мл. Запакована в білу картонну коробку. Склянка з декоративною трояндою всередині – це витончений та незвичайний елемент декору. Прозоре скло дозволяє насолоджуватися виглядом вишукано виконаної троянди, що ніби плаває всередині, створюючи ефект легкості та ніжності. Декоративна троянда підкреслює романтичний настрій та додаючи особливий шарм будь-якому напою.Ця склянка стане чудовим подарунком або прикрасою столу, додаючи нотки естетики та краси до щоденних ритуалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Висота | 16.5 мм |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 8.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 8.5 |
| Кількість у наборі | 1 |
| Призначення | Для холодних напоїв/їди |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| висота в упаковке | 29 см |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 580 ₴

