Фруктівниця Смак літа 40*17 см 19138-008 метал VER

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина кошика - 40 см, ширина - 25 см, висота - 17 см.
Металевий кошик з подвійними бамбуковими ручками виповнений у сучасному мінімалістичному стилі. Це не тільки практична річ, а й витончений елемент декору. Чорний мінімалістичний дизайн виглядатиме ідеально на будь-якій кухні, ванній, у магазині чи фотостудії. Кошик багатофункціональний та може бути використаний для зберігання фруктів, овочів, кухонного приладдя, рушників тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик |
- Ціна: 990 ₴


