Диспенсер для кухні з губкою та щіткою 17,5х21х7 см кераміка 9190-027 чорний TradeShop

Ширина набору - 7 см, довжина - 17,5 см, висота - 21 см.
Запакований у гарну коробку.
Набір включає в себе диспенсер, 2 ємності і губку з щіткою для миття посуду та прибирання кухонних поверхонь. Диспенсер - це стильний та функціональний аксесуар, який додасть затишок і комфорт вашій кухні. Завдяки своєму елегантному дизайну та практичній функціональності, він стане незамінним помічником у побуті.
Диспенсер забезпечує чистоту та гігієнічність, захищаючи мило від забруднень та зберігаючи його якість.
Щітка має зручну металеву ручку та щільні щіточки для зручного та якісного очищення посуду. Набір має компактні розміри і легко поміщається на кухонній раковині або біля мийки. Він зроблений з високоякісної кераміки, що забезпечує його довговічність і надійність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип диспенсера | Побутовий |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Призначення диспенсера | Для мийного засобу |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Напівкругла |
| вага в пакованні | 0.9 кг |
| Висота в пакованні | 9 см |
| глибина в пакованні | 22 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 22 см |
- Ціна: 655 ₴



