Блюдо для запікання Кролича сім'я 32,5х19х6 см 1924-868 порцеляна TradeShop

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо для запікання Кролича сім'я 32,5х19х6 см 1924-868
порцеляна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 32.5 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 780 ₴


