Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для овочів та фруктів Kreska 190.01 призначена для сушіння фруктів, овочів, грибів, зелені, м'яса та риби. Це відмінний спосіб зберегти смак та аромат своїх улюблених фруктів та овочів довше. На відміну від інших способів заготівлі продуктів, таких як заморожування або консервування, сушіння в сушарці Kreska 190.01 зберігає весь смак та вітамінний склад продукту. Зберігати сушені продукти дуже зручно, а також носити з собою як перекушування. Сушарка для овочів та фруктів Kreska 190.01 має п'ять білих сит, висотою 5 см і діаметром 30 см. Широка відстань між ситами забезпечує ретельне сушіння продуктів. Переваги: 2 рівні потужності сушіння Подвійний захист від перегріву Правильно підібрана потужність забезпечує якісне сушіння Тиха робота У сушарці для овочів та фруктів Kreska 190.01 ви приготуєте: сухофрукти (яблука, сливи, абрикоси, банани та ін.), родзинки, сушені овочі для супів, сушені помідори, сушені трави, трав'яні чаї (м'ята, липовий колір, ром. ), сушені гриби, сушене м'ясо та сушену рибу.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Основні | |
| Висота секцій | 50 мм |
| Діаметр секцій | 310 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 15 л |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 315 мм |
- Ціна: 2 390 ₴










