Дошка прасувальна Dogrular House Plus 1006 (15026) 110*33 см метал TX_00-00003007

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прасувальна дошка Dogrular House Plus укомплектована підставкою для праски, розеткою і чохлом з 100% бавовни володіє низьким ступенем зносу. Робоча частина прасувальної дошки - це суцільнометалева перфорована стільниця, яка дозволяє пару і надлишків рідини не затримуватися на робочій поверхні. Така основа не деформується з часом, не залишає слідів на одязі. Дошка без праці плавно регулюється на будь-яку зручну висоту спеціальним важелем, який розташований під робочою частиною. Регулювання по висоті від 70 до 90 см, що робить використання дошки зручним і практичним. Підставка під праску має спеціальні антипригарні силіконові вставки, які перешкоджають ковзанню і не пошкоджують делікатне покриття праски (тефлон і інші). На підстави ніжок одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Покриття дошки (склад: 100% бавовна з шаром поролону) легко знімається і стирається. У міру використання його завжди можна замінити новим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dogrular |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Основа робочої поверхні | Перфорований метал |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 33 см |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від випадкового складання | 110 см |
- Ціна: 1 670 ₴


