Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний і технологічний пилосос SAMSUNG стане надійним помічником в побуті і полегшить клопоти з прибирання. Об'єднуючи високу потужність, продуману конструкцію і ергономічний дизайн, він допоможе швидко прибрати будинок від клубів пилу, волосся і вовни тварин. Завдяки невеликій вазі і компактним габаритам пилосос забезпечить неймовірний комфорт користування і зберігання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 390 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 3 620 ₴






